Организер за козметика со огледало

950.00 ден

Чувајте сè што ви е потребно при рака и заборавете на неуредните фиоки со овој организер за козметика со огледало! Дизајниран да биде практичен, но, исто така, да изгледа луксузно.

Compare

Опис

Чувајте сè што ви е потребно при рака и заборавете на неуредните фиоки со овој организер за козметика со огледало! Дизајниран да биде практичен, но, исто така, да изгледа луксузно. Лесно се чисти со памучна или микрофибер ткаенина. Изработена од издржлив провиден акрилик. Одговара на било кој декор во вашата соба и ви овозможува јасно да ги видите вашите шминка и предмети во секоја фиока.
Горниот дел се одвојува и може да стои самостојно.Целосно отстранливите фиоки се лизгаат лесно.
 
Димензии: 23.5 x 13.5 x 36cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Организер за козметика со огледало”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…