Осмомартовски перничиња

390.00 ден

Осмомартовски перничиња достапни во повеќе дезени. Подарете радост на вашата мајка за Денот на жената, 8-ми Март.

Compare

Опис

Осмомартовски перничиња достапни во повеќе дезени. Подарете радост на вашата мајка за Денот на жената, 8-ми Март.  Перничињата ги добивате наполнети.
Димензии:45x45cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈ ДЕЗЕН ВИ Е ПОТРЕБЕН!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Осмомартовски перничиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…