Постоље за балони круг

390.00 ден

Постоље за балони круг, идеален елемент за секоја декорација за вашите роденденски забави, годишнини, свадби. Совршен декор за секоја забава и настан.

Compare

Опис

Постоље за балони круг, идеален елемент за секоја декорација за вашите роденденски забави, годишнини, свадби. Совршен декор за секоја забава и настан.
Балоните не се вклучени.
Димензии: 155x69cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Постоље за балони круг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…