Практичен гардеробер со 12 коцки

2,390.00 ден

Исклучително практичен, преносен плакар кој може да го користите како гардеробер. Организатор и со кој конечно ќе си ја подредите облеката и предметите во собата, а истовремено секогаш ќе ви се при дофат.

Compare

Опис

Исклучително практичен, преносен плакар кој може да го користите како гардеробер. Организатор и со кој конечно ќе си ја подредите облеката и предметите во собата, а истовремено секогаш ќе ви се при дофат.

Прекрасен лесен дизајн, сетот се состои од панели кои имаат челична конструкција и обвиткани се со специјална фолија од АБС пластика, благодарение на иновативната технологија истите се склопуваат се додека не дојдете до посакуваната форма.

Сите сетови се компатибилни едни со други, така може да нарачате 2 или повеќе сета и да си составите и поголем или неколку помали плакари, по желба и потреба.

Детали:
-Овој гардеробер е универзален за складирање и идеално решение за чување на облека, чевли, книги, играчки и многу повеќе.
-Совршен за секоја соба.
-Лесен и едноставен за поставување.
-Димензии на гардероберот: 110.5 x 47 x 146 cm

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈ ДЕЗЕН ВИ Е ПОТРЕБЕН!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Практичен гардеробер со 12 коцки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…