Преносна конзола со 400 игри

790.00 ден

Одлична забава за сите генерации со преносната конзола со 400 игри.

Compare

Опис

Одлична забава за сите генерации со преносната конзола со 400 игри. Има голем избор на игри вклучуваќи Super Mario, Adventure Islandad, Galaxian, Turtles, Robocop, Spider Man, Combat, Dr.Mario … Ги исполнува преференциите и на децата и на повозрасните.
 
Сетот вклучува:
Конзола со 400 игри
Кабел за полнење
Кабел за поврзување со телевизор

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Преносна конзола со 400 игри”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…