Прилагодлив држач за телефон

250.00 ден

Овој прилагодлив држач за телефон за работна површина многу е погоден за снимање видеа за стриминг и блог, разговор на Skype и други видео разговори, како и за фотографирање.

Нема на залиха

Compare

Опис

Овој прилагодлив држач за телефон за работна површина многу е погоден за снимање видеа за стриминг и блог, разговор на Skype и други видео разговори, како и за фотографирање.
Држачот за телефон на горниот дел овозможува да го ротирате и навалувате паметниот телефон во сите правци, хоризонтално и вертикално. Одговара на повеќето мобилни телефони.
Висината на стативот се подесува од 25 до 35сm. Стои стабилно на масата, не се тресе и не се потпира на тежината на телефонот.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Прилагодлив држач за телефон”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…