Прскалка гасеница

680.00 ден

Забавувајте се со оваа Прскалка гасеница, одличен додаток за секоја градина. Се поврзува со обична градинарско црево. Водата излегува од разнобојните нозе на стоногалката, додека се вртат за долгочасовна забава во топлите летни денови.

Compare

Опис

Забавувајте се со оваа Прскалка гасеница, одличен додаток за секоја градина. Се поврзува со обична градинарско црево. Водата излегува од разнобојните нозе на стоногалката, додека се вртат за долгочасовна забава во топлите летни денови.
 
Карактеристики:
  • Забавни светли бои
  • Нозе во разни бои кои се движат и прскаат
  • Се поврзува со обично градинарско црево
  • Димензии: 36cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Прскалка гасеница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…