Рамка за една слика со отпечатоци

290.00 ден

Забележете ги бесценетите спомени од раѓањето на вашето бебе со стил во оваа Рамка за една слика со отпечатоци. Рамката е составена од 2 рамки и содржи се што ви треба за да создадете ваш персонализиран спомен. Имате дел за фотографија и дел за отпечатоци од бебето.

Compare

Опис

Забележете ги бесценетите спомени од раѓањето на вашето бебе со стил во оваа Рамка за една слика со отпечатоци. Рамката е составена од 2 рамки и содржи се што ви треба за да создадете ваш персонализиран спомен. Имате дел за фотографија и дел за отпечатоци од бебето.
Лесен начин да создадете спомен кој ќе трае.
 
Достапна во три бои: бела, сина и розева
 
Димензии на рамката: 18 x 23cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Рамка за една слика со отпечатоци”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…