Рамка Мојата прва година со 3D отпечатоци

650.00 ден

Забележете ги бесценетите спомени од фазите на вашето бебе со стил во оваа колаж Рамка Мојата прва година со 3D отпечатоци. Рамката е составена од повеќе рамки и содржи се што ви треба за да создадете ваш персонализиран спомен.

Compare

Опис

Забележете ги бесценетите спомени од фазите на вашето бебе со стил во оваа колаж Рамка Мојата прва година со 3D отпечатоци. Рамката е составена од повеќе рамки и содржи се што ви треба за да создадете ваш персонализиран спомен. Оваа рамка е идеална за поставување на сликите на вашето дете преку цела година.Рамката има 12 мали отвори за слики со што ќе ви овозможи да го гледате развојот на вашето дете секој месец од првата година. Лесен начин да создадете спомен кој ќе трае.
Доаѓа во сет со смеса за отпечатоци.
 
  • Достапни бои: бела, светло сина и светло розева
  • Димензии на рамката: 37×24 cm
  • Димензии на фотографија: 5x5cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Рамка Мојата прва година со 3D отпечатоци”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…