Рамка со алки

750.00 ден

Забележете ги бесценетите спомени од раѓањето на вашето бебе со стил во оваа Рамка со алки. Рамката е составена од повеќе рамки и содржи се што ви треба за да создадете ваш персонализиран спомен.

Compare

Опис

Забележете ги бесценетите спомени од раѓањето на вашето бебе со стил во оваа Рамка со алки. Рамката е составена од повеќе рамки и содржи се што ви треба за да создадете ваш персонализиран спомен. Имате дел за фотографија, дел за отпечатоци од бебето и дел за алките од болница на мајаката и бебето.
Лесен начин да создадете спомен кој ќе трае.
 
Достапна во три бои: бела, сина и розева
 
Димензии на рамката: 25.5 x 33.5cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Рамка со алки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…