Купи!

РГБ Лед Лента со конектори

490.00 ден

РГБ Лед лента со комплетен сет, 7 бои кои се менуваат по желба со далечински управувач.

Compare

Опис

РГБ Лед лента со комплетен сет, 7 бои кои се менуваат по желба со далечински управувач. Погодна за осветлување на: кујна, дневна, трпезарија, соби, работен простор, канцеларија, кафетерии, тераси и сл. Лентата завршува со конектор за поврзување со друга лента.

Карактеристики на производот:
-Должина на ЛЕД лента: 5 м
-Лумени: 1440 ЛМ
-Моќност: 24W во 5 м
-Тип на лед чипови: 3528
-Марка на лед чипови: Епистар
-Број на лед чипови на 1 м:54 парчиња
-Волт: 12V/DC
-Боја на ПЦБ: РГБ

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “РГБ Лед Лента со конектори”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…