Купи!

Ретро Нинтендо со 620 игри

950.00 ден

Одличен уред за забава кај сите генерации!

Compare

Опис

Одличен уред за забава кај сите генерации! Повозрасните ќе се вратат во младоста, а помладите ќе осетат дел од младоста на нивните родители! Уживајте, забавувајте се со 620 различни вградени игри.
Инсталација и поврзување со телевизор за само неколку минути!

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-Конзола: 8-битна
-Игри: 620 различни
-ТВ сигнал: NTSC/PAL
-ТВ статус: A.V.
-Струја: AC 110-220V
-Аутпут: DC 6V-150mA
-Материјал: ABS

СЕТОТ ВКЛУЧУВА:
-1 x Нинтендо
-2 x Џоистици / контролери
-1 x Аудио / Видео кабел за ТВ
-1 x Адаптер
-1 x Упатство

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ретро Нинтендо со 620 игри”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…