Ретро часовник

450.00 ден

Модерен и квалитетен ретро часовник со прекрасен дизајн. Кога не е вклучен алармот тивко работи што ќе ви овозможи мирен и спокоен сон.

Нема на залиха

Compare

Опис

Модерен и квалитетен ретро часовник со прекрасен дизајн. Кога не е вклучен алармот тивко работи што ќе ви овозможи мирен и спокоен сон.
Лесен и едноставен за користење.
Работи на една АА бетерија, не е вклучена
Димензии: 16x12x5.5 cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ретро часовник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…