Розев Power bank 10000mAh

690.00 ден

Розев Power bank 10000mAh со елегантен и модерен Edge дизајн и кабелче за сите Android уреди.

Нема на залиха

Compare

Опис

Розев Power bank 10000mAh со елегантен и модерен Edge дизајн и кабелче за сите Android уреди.

Карактеристики:
-лесен, практичен и едноставен за носење
-со вградена 10000mAh Li-Ion батерија
-спакуван е во мала кутија
-дизајниран да овозможи полнење на два уреди во исто време
-компактабилен со: Sony Ericsson, Samsung, HTC, MP3, MP4, Blackberry ,iPhone и други мобилни уреди
-сигурен и безбеден, со заштитен систем кој ќе ве заштити од краток спој и автоматско исклучување
-идеален за патувања и активности надвор од вашиот дом
долг животен век, до 1000 пати полнење
Спецификација:
-Капацитет: 10000mAh
-Влез: DC 5V/2A
-Излез: DC 5V/2.1A DC 5V/1.0A
-Боја: розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Розев Power bank 10000mAh”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…