Konfulon Power bank 5200mAh

790.00 ден

Konfulon Power bank 5200mAh со елегантен и модерен Edge дизајн и кабелче за сите Android уреди.

Compare

Опис

Konfulon Power bank 5200mAh со елегантен и модерен Edge дизајн и кабелче за сите Android уреди.
 
Карактеристики:
-лесен, практичен и едноставен за носење
-со вградена 5200mAh Li-Ion батерија
-спакуван е во мала кутија
-сигурен и безбеден
-идеален за патувања и активности надвор од вашиот дом
 
Спецификација:
-Капацитет: 5200mAh
-Влез: 5V DC/2A
-Излез: 5V DC/2.1A/1A
-Боја: бела и сина
-Димензии: 94.5×44.5×23.2mm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Konfulon Power bank 5200mAh”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…