Купи!

Ролер со 4 сечила

350.00 ден

Дали некогаш сте сакале да му служите совршени кроасани, фурнаринки и кој било друг тип на производ од тесто со иста големина на вашиот гостин или семејство, но, наместо тоа, завршивте со патетичен изглед? Овој ролер со 4 сечила е совршен за вас.

Compare

Опис

Дали некогаш сте сакале да му служите совршени кроасани, фурнаринки и кој било друг тип на производ од тесто со иста големина на вашиот гостин или семејство, но, наместо тоа, завршивте со патетичен изглед? Овој ролер со 4 сечила е совршен за вас. Со само едно притискање ќе добиете совршен изглед на пита, торта, лазања, фурнаринки, кроасани, пирошки и многу повеќе. Едноставно поминете со ролерот по тестото и ке добиете совршено исти ленти, коцки, баклави и слични форми.
 
Карактеристики на производот:
Безбедно за миење во машина за садови
Прилагодливи сечила: 60-55-50-45-40-35-30 mm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ролер со 4 сечила”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…