Ротирачка кутија за грицки

890.00 ден

Ротирачка цвет кутија за бомбони,колачи, слатки, апетисани и суво овошје складирани во 5 ротирачки прегради во форма на ливчиња.

Compare

Опис

Ротирачка цвет кутија за бомбони,колачи, слатки, апетисани и суво овошје складирани во 5 ротирачки прегради во форма на ливчиња.

Карактеристики:
-Креативен дизајн, ротирање на кутијата
-Цветна форма
-Одделно складирање на храната

Спецификации:
Материјал: ABS
Пакување: кутија

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ротирачка кутија за грицки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…