Светло за базен Intex Floating Led Ottoman

2,890.00 ден

Светло за базен Intex Floating Led Ottoman наменето за секој простор и овозможува забавно осветлување за секој двор!

Нема на залиха

Compare

Опис

Светло за базен Intex Floating Led Ottoman наменето за секој простор и овозможува забавно осветлување за секој двор! Заземете место и уживајте во елегантната атмосфера што ќе ја создадете со ова светло. Ова светло на надувување доаѓа со батерија на полнење, која трае до 5 часа и можете да изберете помеѓу топло-бело или мазно поставување на повеќебојни поставки за да одговараат на вашето моменталната атмосфера!

Карактеристики
-Одличен е за внатрешна и надворешна употреба
-IPX8 водоотпорен
-12 бели LED светла, 2.4W
-5-часовно автоматско исклучување
-Батерија на полнење од 2500mAh
-86 X 33cm надуени
-1 RGB LED светло, 3W
-USB кабел за полнење (wallиден полнач не е вклучен)
-Тежина: 1,41 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Светло за базен Intex Floating Led Ottoman”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…