Светло розеви латекс балони сет од 20

190.00 ден

Светло розеви латекс балони, идеални за вашите роденденски забави, годишнини, свадби. Идеален декор за секоја забава и настан.

Compare

Опис

Светло розеви латекс балони, идеални за вашите роденденски забави, годишнини, свадби. Идеален декор за секоја забава и настан.
Ги добивате спакувани. Можете да ги надувате со воздух или хелиум.
Количина: 20 балони

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Светло розеви латекс балони сет од 20”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…