Сет балони срце Happy Day / I Love You

250.00 ден

Сет балони срце Happy Day / I Love You.

Изненадете го партнерот со балони во форма на срце, совршен подарок кој ќе остави впечаток кај вашата сакана личност.
Compare

Опис

Сет балони срце Happy Day / I Love You.

Изненадете го партнерот со балони во форма на срце, совршен подарок кој ќе остави впечаток кај вашата сакана личност.
Ги добивате спакувани. Можете да ги надувате со воздух или хелиум.
Големина: 50x96cm
Достапни модели: Happy Day / I Love You
ВО ЗАБЕЛЕШКА НАВЕДЕТЕ КОЈ МОДЕЛ НА БАЛОН ГО САКАТЕ!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет балони срце Happy Day / I Love You”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…