Сет заштитни флекери

1,690.00 ден

Сет заштитни флекери достапни во повеќе бои кои совршено ќе се вклопат во вашиот амбиент.

Compare

Опис

Сет заштитни флекери достапни во повеќе бои кои совршено ќе се вклопат во вашиот амбиент. Квалитетни, меки и пријатни прекривки кои ќе ви го подарат чуството на раскош и удобност во вашиот дом.
Димензии:
– Тросед: 240х70
– Двосед: 210х70
– Фотеља: 150х70

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет заштитни флекери”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…