Сет за бокс со сталак

1,590.00 ден

Сет за бокс со сталак. Супер квалитетeн боксерски сет на постолје, одличен начин за подобрување на координацијата и техника.Сет одличен за вадење на неисцрпната детска енергија.

Compare

Опис

Сет за бокс со сталак. Супер квалитетeн боксерски сет на постолје, одличен начин за подобрување на координацијата и техника.Сет одличен за вадење на неисцрпната детска енергија.
Сетот се состои од вреќа за бокс, сталак и пумпа. (ракавиците не се вклучени во сетот).

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет за бокс со сталак”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…