Сет за капење миленик

590.00 ден

Капењето на вашиот миленик никогаш не било полесно и позабавно.

Compare

Опис

Капењето на вашиот миленик никогаш не било полесно и позабавно. Комбинација од прскалка и четка за капење на вашиот миленик во сет со црево и адаптери за поврзување со кој лесно може да се вклучи и исклучи.

Ви дава целосна контрола над вашето домашно милениче и протокот на вода за време на целиот процес на капење, елиминираќи го поголемиот дел од вревата, нередот и времетраењето.

Овој уред содржи сè што ви е потребно во една дланка, така што ќе имате слободна за да го држите вашето милениче.

Доаѓа со црево со должина од 2,5 метри и се поврзува со вашето градинарско црево со адаптери кои се вклучени.

Материјал: силиконски + ABS

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет за капење миленик”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…