Сет за маникир и педикир

1,490.00 ден

Професионален сет за маникир и педикир!

Compare

Опис

Професионален сет за маникир и педикир! Средете и негувајте ги вашите нокти или пак користете го сетот за професионална работа . Направете го тоа дома или во салон на многу едноставен и лесен начин со помош на овој сет неколку секунди до совршени нокти.

Сетот содржи 6 додатоци за комплетно средување на ноктите и кожата околу ноктите.
Можете да го носите секаде со Вас и да уживате во правењето нокти било кога и било каде.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет за маникир и педикир”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…