Сет масичка со столче

1,590.00 ден

Сет масичка со столче. Прекрасно и функционална детска масичка од квалитетна пластика со метални ногарки. Идеално и дизајнирано за деца во претшколска возраст.

Compare

Опис

Сет масичка со столче. Прекрасно и функционална детска масичка од квалитетна пластика со метални ногарки. Идеално и дизајнирано за деца во претшколска возраст.
Карактеристики:
– Цврст, издржлив и лесен материјал
– Стилски изглед и ергономски дизајн
– Димензии: Висина: 60 см; Должина: 40см;

ВЕ МОЛИМЕ ВО ЗАБЕЛЕШКА НАВЕДЕТЕ ОД КОЈ МОДЕЛ НА МАСИЧКА САКАТЕ!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет масичка со столче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…