Сет од 2 креативни Led чаши

390.00 ден

Креативни и впечатливи декоративни Led чаши.

Нема на залиха

Compare

Опис

Креативни и впечатливи декоративни Led чаши. Идеални за пијалок на вашата забава и секој дневно користење во вашиот дом или канцеларија.Изработени се од високо квалитетна пластика и работат на батерии. Чашата е безбојна се додека не ставите пијалок во неа и свети се до празнење на чашата.Модерни и квалитетни чаши со прекрасен дизајн и идеална идеа за креативен подарок.
Димензии: 8.5 x 7.3cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет од 2 креативни Led чаши”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…