Сет од 2 лампиони со светки Ø10cm

250.00 ден

Сет од 2 лампиони со светки Ø10cm. Лампионите ја красат новогодишната елка и будат чувство на радост.

Compare

Опис

Сет од 2 лампиони со светки Ø10cm. Лампионите ја красат новогодишната елка и будат чувство на радост. Секој од нас со задоволство ја декорира елката и ужива во моментите кога се ставаат сијаличките и лампионите.

Овие лампиони прекрасно би се вклопиле на вашата новогодишна елка, но може да ги користите и како декорација низ домот за да имате нешто што ќе ве потсетува на зимата и празниците.
Димензии: Ø10cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет од 2 лампиони со светки Ø10cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…