Сет од 2 мултифункционални садови

390.00 ден

Сет од 2 мултифункционални садови, идеални за секоја кујна. Иновативни садови кои се собираат и не зафаќаат многу простор се додека немаме потреба од длабок сад за складирање или миење зеленчук или овошје.

Compare

Опис

Сет од 2 мултифункционални садови, идеални за секоја кујна. Иновативни садови кои се собираат и не зафаќаат многу простор се додека немаме потреба од длабок сад за складирање или миење зеленчук или овошје. За само неколку секунди со едноставно повлекување на рачките нагоре добивате длабок сад.
 
Сетот од 2 мултифункционални садови може да се користи како длабок сад за складирање и одмивање и сад за процедување.
Одличен за пикник или патување.
 
Дијаметар на поголемиот сад: Ø24cm
Дијаметар на помалиот сад: Ø20cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет од 2 мултифункционални садови”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…