Сет од 2 Снешко шолји

250.00 ден

Модерни и квалитетни Снешко шолји со прекрасен празничен дизајн за совршено послужено кафе или чај. Сет шолји кои креираат посебна приказна.Совршена идеа за креативен подарок.

Compare

Опис

Модерни и квалитетни Снешко шолји со прекрасен празничен дизајн за совршено послужено кафе или чај. Сет шолји кои креираат посебна приказна.
Совршена идеа за креативен подарок.
Димензии: 7x8cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет од 2 Снешко шолји”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…