Сет од 3 корпи

460.00 ден

Сет од 3 корпи со весел пролетен дезен. Совршени за пролетни декорации во вашиот како и одлична подготовка за Велигденските празници.

Нема на залиха

Compare

Опис

Сет од 3 корпи со весел пролетен дезен. Совршени за пролетни декорации во вашиот како и одлична подготовка за Велигденските празници.
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈ ДЕЗЕН ВИ Е ПОТРЕБЕН!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет од 3 корпи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…