Сет од 4 чинии

450.00 ден

Модерни и квалитетни чинии со прекрасен дизајн за совршено послужен оброк или закуска.

Compare

Опис

Модерни и квалитетни чинии со прекрасен дизајн за совршено послужен оброк или закуска.
Одлична идеа за подарок.

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет од 4 чинии”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…