Сет од 6 филџани со бамбусни тацни

950.00 ден

Модерни и квалитетни филџани со бамбусни тацни со прекрасен дизајн за совршено послужен топол напиток. Сетот се сотои од 6 филџани и 6 бамбусни тацни.

Нема на залиха

Compare

Опис

Модерни и квалитетни филџани со бамбусни тацни со прекрасен дизајн за совршено послужен топол напиток. Сетот се сотои од 6 филџани и 6 бамбусни тацни.
Идеална идеа за креативен подарок.
 
Дијаметар на тацна: 10cm
Димензии на филџани: 5x5x5cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет од 6 филџани со бамбусни тацни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…