Сет од 7 новогодишни чинии

1,690.00 ден

Сет од 7 новогодишни чинии со прекрасен дизајн за совршено послужен оброк или закуска. Сетот се состои од 1 голема плитка чинија и 6 помали плитки чинии спакувани во украсна кутија.

Compare

Опис

Сет од 7 новогодишни чинии со прекрасен дизајн за совршено послужен оброк или закуска. Сетот се состои од 1 голема плитка чинија и 6 помали плитки чинии спакувани во украсна кутија.
Идеална идеа за креативен подарок.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет од 7 новогодишни чинии”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…