Сет од 9 Black & Gold Balloons

250.00 ден

Сет од 9 Black & Gold Balloons , идеални за роденденските забави на вашите најмили, секаков вид на прослави, веридба, свадба и т.н.

Compare

Опис

Сет од 9 Black & Gold Balloons , идеални за роденденските забави на вашите најмили, секаков вид на прослави, веридба, свадба и т.н. Идеален декор кој никој нема да остави рамнодушен.
Ги добивате спакувани. Можете да ги надувате со воздух или хелиум.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет од 9 Black & Gold Balloons”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…