Сет плишани навлаки

2,590.00 ден

Уникатно решение за брзо менување на изгледот на мебелот и создавање сосема нов изглед на домот со овој сет плишани навлаки за тросед, двосед и фотеља. Mногу лесно се менуваат, се одржуваат и едноставно се перат во машина.

Compare

Опис

Уникатно решение за брзо менување на изгледот на мебелот и создавање сосема нов изглед на домот со овој сет плишани навлаки за тросед, двосед и фотеља. Mногу лесно се менуваат, се одржуваат и едноставно се перат во машина.
Ве молиме измерете го вашиот мебел пред да нарачате! Во последните фотографии од оваа објава се објавени и димензиите на гарнитури кои одговараат за овие навлаки.
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА РЕДЕН БРОЈ НА БОЈАТА КОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет плишани навлаки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…