Сигурносен ранец

950.00 ден

Со овој сигурносен ранец, нема да имате потреба за било каква грижа вашите лични работи секогаш ќе бидат на сигурно!

Compare

Опис

Со овој сигурносен ранец, нема да имате потреба за било каква грижа вашите лични работи секогаш ќе бидат на сигурно! Ранецот е изработен од висококвалитетен полиестер, а содржи и многу скриени прегради за олеснување при патувањето. Имено, патентите за отворање се целосно сокриени и заштитени, така што се елиминира шансата за негово отворање додека се движите. Во внатрешноста постојат прегради во кои, меѓу другото, можете да сместите лаптоп или таблет како и многу други работи. Покрај тоа, има балансирана тежина, може да се прикачи на куфер и е водоотпорен. На самата површина содржи рефлектирачка линија за прегледност и безбедност во текот на ноќта, а исто така содржи и USB приклучок за полнење на вашите уреди.

Карактеристики:
-Скриени патенти и џебови
-Интегрирана порта за USB-полнење
-Оптимален биланс на тежина
-Отпорна на вода ткаенина
-Осветлување на безбедносните ленти
-Одговара на таблет од 25цм и на лаптоп 40цм.
-Достапни бои: црна, сива, сина и розева боја.

Димензии:23x11x43cm

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сигурносен ранец”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…