Силиконска нелеплива подлога за печење во AIR FRYER 10cm

490.00 ден

Силиконска нелеплива подлога за печење во AIR FRYER 10cm.

Извонреден додаток во твојата кујна, која ќе го револуционизира начинот на кој подготвуваш крцкави и вкусни оброци без потреба од додавање масло.
Compare

Опис

Силиконска нелеплива подлога за печење во AIR FRYER 10cm.

Извонреден додаток во твојата кујна, која ќе го револуционизира начинот на кој подготвуваш крцкави и вкусни оброци без потреба од додавање масло.
Благодарение на нејзиниот нелеплив дизајн, храната нема да се залепи за основата, што го олеснува чистењето на твојот Air Fryer.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Силиконска нелеплива подлога за печење во AIR FRYER 10cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…