Силиконски модли Christmas Cookies

290.00 ден

Силиконски модли Christmas Cookies идеални за обликување и декорација на секаков тип на храна.

Compare

Опис

Силиконски модли Christmas Cookies идеални за обликување и декорација на секаков тип на храна. Ова е сетот кој ви е потребен за да ги изненадите вашите сакани со највкусни колачи, декорации на прослави, прекрасни сапунчиња и што уште не.
Направете совршени форми и декорирајте по желба.
Димензија: 30 x 19cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Силиконски модли Christmas Cookies”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…