Силиконски чорапи против испукани стапала

250.00 ден

Чорапите се изработени од мек силикон, кој ја намалува болката предизвикана од активни удари на петата при чекорење,превенира пукање на петите и овозможува заштита на чорапите од испукани пети.

Compare

Опис

Чорапите се изработени од мек силикон, кој ја намалува болката предизвикана од активни удари на петата при чекорење,превенира пукање на петите и овозможува заштита на чорапите од испукани пети. Поради својот дискретен облик се препорачува и за дамите при носење обувки со високи потпетици. Една големина. Пакувањето содржи пар.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Силиконски чорапи против испукани стапала”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…