Сина декорација со балони

690.00 ден

Сина декорација со балони, совршена за роденденски забави, венчавки, крштевки и друг тип на свечености. Идеален декор кој ќе изнуди насмевка на лицето на славеникот. Балоните ги добивате спакувани, ненадувани. Можете да ги надувате со воздух или хелиум.

Compare

Опис

Сина декорација со балони, совршена за роденденски забави, венчавки, крштевки и друг тип на свечености. Идеален декор кој ќе изнуди насмевка на лицето на славеникот. Балоните ги добивате спакувани, ненадувани. Можете да ги надувате со воздух или хелиум.

Сетот се состои од:

*8 балони со конфети

*1 голем син балон

*1 бел голем балон

*60 балони во бела, светло сина и темно сина боја

*1 лента за балони

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сина декорација со балони”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…