Сина роденденска декорација

650.00 ден

Сина роденденска декорација, совршена за роденденски забави. Идеален декор кој ќе изнуди насмевка на лицето на славеникот.

Compare

Опис

Сина роденденска декорација, совршена за роденденски забави. Идеален декор кој ќе изнуди насмевка на лицето на славеникот.
Балоните ги добивате спакувани. Можете да ги надувате со воздух или хелиум.
Сетот се состои од:
*Happy Birthday банер
*1 голем син балон
*1 прозирен голем балон
*1 златни реси
*71 светло сини балони
*20 златни балони
*5 балони со златни конфети
*1 лента за балони

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сина роденденска декорација”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…