Соларен камп туш 15L

590.00 ден

Соларен камп туш 15L. Уживајте во освежителен туш додека уживате во природа со овој соларен камп туш.

Нема на залиха

Compare

Опис

Соларен камп туш 15L. Уживајте во освежителен туш додека уживате во природа со овој соларен камп туш. Без разлика дали пливате, се забавувате на плажа или уживате во кампување, никогаш нема да пропуштите туш. Соларниот камп туш е изработен од лесен и издржлива ПВЦ материјал, со цврста рачка и вентил за вклучување / исклучување за лесна употреба и конзервација на вода. Водата се загрева со сончева енергија во рок од неколку часа, и чува доволно вода за повеќе тушеви. Идеален производ кој секогаш треба да го имате со вас кога се забавувате на отворено.
Карактеристики:
Складира 15 литри, доволно вода за мала група.
Загрева до 118 степени Целзиусови степени, во зависност од временските услови и амбиенталните услови
Цврста рачка за лесно носење и закачување
ON / OFF вентилот овозможува контрола на протокот на вода

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Соларен камп туш 15L”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…