Спа папучa

350.00 ден

Повеќе не треба да се наведнувате за да ги измиете и измазните стапала со овaa спа папучa. Чисти и мазни стапала за само една минута.

Compare

Опис

Повеќе не треба да се наведнувате за да ги измиете и измазните стапала со овaa спа папучa. Чисти и мазни стапала за само една минута.
За темелно чистење додадете од вашиот омилен сапун и движете ги стапалата напред назад. Нема веќе да се грижите за лизгање и паѓање. Спа папучата покрај што ги чисти и мазни стапалата, истовремено ги масира.
На долниот дел имаат додатоци со кои се фиксираат на едно место, што ги прави посебно безбедни за сите возрасти.
Во сетот е вклучена една спа папуча.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Спа папучa”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…