Стегач за колено

590.00 ден

Стегач за колено изработен од високо квалитетен материјал кој лесно се прилагодува и го поддржува коленото. Квалитетниот материјал од кој е изработен овозможува удобно носење.

Compare

Опис

Стегач за колено изработен од високо квалитетен материјал кој лесно се прилагодува и го поддржува коленото. Квалитетниот материјал од кој е изработен овозможува удобно носење. Има универзална големина и е идеален за спортски активности кои имаат активно повторливи движења на коленото и ја ослободува болката од повредата на коленото.
Особено удобен при носење и се користи за:
 • спортски активности,
 • превенција од повреди,
 • стабилизација на колено,
 • ослободување од болка и оток,
 • замор,
 • заштита на тетиви и лигаменти,
 • после повреди на коленото,
 • вкочанетост на зглобот во коленото,
 • заштита,
 • воспалителни процеси и напори на мускули,
 • хронична нестабилност на колено,
 • побрзо закрепнување на повредата

1 преглед за Стегач за колено

 1. 5 out of 5

  Билјана Велкова

  Дали во цената спаѓаат 2 стегачи или само еден?
  Благодарам…

  • mystoremk

   Добар ден, цената се однесува на еден стегач за колено. Пријатен ден.

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…