Столна LED Ламба

1,290.00 ден

Столна Led ламба која свети во топло-бела боја, идеална за работење каде е потребна концентрација, како читање книга или работење домашни задачи.

Compare

Опис

Столна Led ламба која свети во топло-бела боја, идеална за работење каде е потребна концентрација, како читање книга или работење домашни задачи. Висококвалитетните Led диодите се идеални за работа и учење.

Карактеристики:
-Димензии: 26,9x13x16,3 см
-Јачина:1x3W, вклучен LED.
-Режија на светло за оптимално осветлување при работа
-Максимална осветленост за добро осветлена работа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Столна LED Ламба”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…