Купи!

Сушара за алишта

Original price was: 1,590.00 ден.Current price is: 1,390.00 ден.

Преклоплива трислојна сушара за алишта. Совршена за внатрешна или надворешна употреба, сушарата е силна и издржлива за да можете да ја оставите вашата перена облека надвор во топол ден и да бидете сигурни дека нема да завршат на подот.

Compare

Опис

Преклоплива трислојна сушара за алишта. Совршена за внатрешна или надворешна употреба, сушарата е силна и издржлива за да можете да ја оставите вашата перена облека надвор во топол ден и да бидете сигурни дека нема да завршат на подот. Сушарата има доволен простор за сушење, можете да ја користите за облека, крпи или постелнина.
 
Карактеристики на производот:
-Идеална за употреба во затворени простории за сушење на алишта, чорапи, сушење на крпи и проветрување, постелнина и др.
-Сосема нов и висококвалитетен 3-слоена сушара за алишта
-Совршен за внатрешна или надворешна употреба
-Обезбедете повеќе простор за сушење за вашата облека
-Висока полица од 1,7 метри.
-Странични крила со 14 дупки за закачување за сушење кошули или доллги алишта
-Тубуларна решетка направена од метална конструкција
-Супер голем капацитет на висина
-Доаѓа со четири тркала за лесно движење (две се заклучуваат)
-Многу силен и издржлив
-Чувајте ја вашата куќа уредна и уредна
-Висината е прилагодлива за секој слој
 
Спецификација на производ:
-Материјал: Цевка обложена со прашок, ABS, PP
-Димензија на производот: 75-126 (L) x 64 (W) x 170 (H) cm
-Капацитет на тежина: 20 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сушара за алишта”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…