Табла со пораки

350.00 ден

Изразете ја вашата креативност со оваа табла со пораки. Направете прекрасни фотографии за вас и за вашето семејство и пријатели.

Compare

Опис

Изразете ја вашата креативност со оваа табла со пораки. Направете прекрасни фотографии за вас и за вашето семејство и пријатели. Компонирајте ја вашата порака со лизгање на буквите и броевите помеѓу редовите, украсете ја таблата со еден или повеќе симболи.
Доаѓа во сет со 145 букви, бројки и симболи
Димензии: 20x15cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Табла со пораки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Може да ви се допаѓа и…