Термос чаша

790.00 ден

Термос чаша, лесна и лесна за носење, доволно голема за да ја задоволи вашата потреба за кафе во текот на денот, издржлива и цврста со нерѓосувачки челик и дупли ѕидови за да трае со години.

Compare

Опис

Термос чаша, лесна и лесна за носење, доволно голема за да ја задоволи вашата потреба за кафе во текот на денот, издржлива и цврста со нерѓосувачки челик и дупли ѕидови за да трае со години.
Изолација за да го одржува вашето кафе потопло или поладна вода подолго време. Достапна во три бои, бела, црна и маслинеста.
Совршено обликувана за да одговара на повеќето држачи за чаши за возила, со отвор за лесно пиење и капак со силикон отпорен на капки.
Одлична е и за спортски настани, концерти, фестивали – секаде каде што сакате топол пијалок или освежителен пијалок.
 
Капацитет 510ml
Димензии: 14x9cm
 
ВЕ МОЛИМЕ  НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Термос чаша”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…