Тип B кертриџ за филтер пумпа

690.00 ден

Тип B кертриџ за филтер пумпа наменет за В филтер пумпа. Внимателно и постојано одржување на базенот е од исклучително значење за да се осигура дека омилената летна активност на вашето семејство.

Compare

Опис

Тип B кертриџ за филтер пумпа наменет за В филтер пумпа. Внимателно и постојано одржување на базенот е од исклучително значење за да се осигура дека омилената летна активност на вашето семејство. Редовна промена на кертриџите во филтер пумпата е неопходна за одржување на вашиот базен во совршена форма.
Препорачано менување на кертриџ во филтер пумпа со нормално користење е 2 недели.
Димензии: 14.5 cm x 22.5cm отвор Ø4.5cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Тип B кертриџ за филтер пумпа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…