Топилка за восок

690.00 ден

Топилка за восок, одличен производ за приватна и професионална употреба.

Compare

Опис

Топилка за восок, одличен производ за приватна и професионална употреба. Потенциометарот ви овозможува подесување на температурата на неколку нивоа зависно од вашите потреби. Погодна за сите видови на восок. Исто така доколку не го користите за восок за депилација можете да го користите за топење чоколадо, фонду, шеќер и слично.

Карактеристики: Моќност: 100W Капацитет: 500ml

Димензии на апаратот: дијаметар 18cm x висина 15cm

Димензии на садот за топење: дијаметар 10.5cm x висина 6.5cm

Работи на: 110-240V Фреквенција: 50 / 60Hz

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Топилка за восок”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…